Updated : سپتامبر 14, 2019 in اخبار ورزشی

کشتی قهرمانی جهان| عبدولی به نیمه نهایی رسید/ ناصرپور و کاویانی‌نژاد حذف شدند

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به قزاقستان، رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک از صبح امروز در 4 وزن اول آغاز شده است و نمایندگان کشورمان به مصاف حریفانشان رفتند.

در وزن 72 کیلوگرم امین کاویانی نژاد در دور اول با نتیجه 9 بر یک مغلوب لومادزه از گرجستان شد و باتوجه به شکست نماینده گرجستان در مرحله بعد مقابل سلیمانوف از آذربایجان کاویانی نژاد حذف شد.

 

در وزن 55 کیلوگرم که 20 نفر حضور دارند، پویا ناصرپور در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر از سد شریف کلیچ از ترکیه گذشت، اما در دور بعد با نتیجه 10 بر صفر مغلوب الهام بهرام اف قهرمان آسیا از ازبکستان شد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر مقابل نماینده ژاپن، ناصرپور حذف شد.

 

در وزن 63 کیلوگرم که 18 شرکت کننده حضور دارند، میثم دلخانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 4 بر 2 مغلوب استپان ماریانیان دارنده مدال طلای جهان از روسیه شد تا برای ادامه کار منتظر حضور حریفش در فینال باشد تا شانس کسب مدال برنز را پیدا کند.

 

در وزن 82 کیلوگرم که 23 نفر حضور دارند، سعید عبدولی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر (امتیاز عالی) مقابل پیتر نوواک از چک به برتری دست یافت و گام به مرحله بعد گذاشت. وی در این مرحله با نتیجه 2 بر یک از سد ادلان آکییف، دارنده مدال برنز اروپا از روسیه گذشت و راهی نیمه نهایی شد. عبدولی در این دیدار به مصاف رفیق حسینوف از آذربایجان دارنده مدال برنز 2018 اروپا می رود.

 

انتهای پیام/س

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *